Odalarimiz

Gökçeada Ada Otel 10.05.08 tarihinde hizmete girmiş olup 26 odadan oluşmaktadır. Gökçeada’nın eşsiz denizi ve havasıyla sizlere konforu ve samimiyeti hissettirecek olan otelimiz 24 saat hizmetinizdedir.
Biz Gökçeada Ada Otel’i tasarlarken her şeyin en iyisini sunmaya özen gösterdik. Burada beş yıldızlı bir otelin konforunu ve bir butik otelin sıcaklığını bulacaksınız…
Özenle hazırlanmış konforlu odalarda bir evde bulabileceğiniz her türlü konfor siz değerli misafirlerimize sunulmaktadır…

  • Çift Kisilik Odalar

    Çift Kişilik Odalarımız ailelere hitap edecek şekilde düzenlenmiştir.Temizlik, güvenlik ve memnuniyet açısından verdiğimiz hizmetimizle, Gökçeada Ada Otel olarak siz misafirlerimizi en iyi şekilde karşılamak için çalışmaktayız.

  • Tek Kisilik Odalar

    Otelimizdeki her oda da bir çift kişilk bir tek kişilik yatak bulundugundan tek kişilik odalarımız da siz misafirlerimizi rahat ettirmek bakımından gayet ferah ve geniştir.

  • Üç ve Dört Kisilik Odalarimiz

    Üç ve dört kişilik odalarımız; bir cift kişilik yatak ve iki tek kişilik yatak bulunmaktadır. . Kalabalık ailelerin rahat etmesi için üç ve dört kisilik odalarimiz düzenlenmiştir.